SZKŁO I METAL TO TWORZYWA, KTÓRE PODDAJĄ SIĘ OBRÓBCE TYLKO WPRAWNYM SPECJALISTOM, KORZYSTAJĄCYM Z ODPOWIEDNICH NARZĘDZI, URZĄDZEŃ I ROZWIĄZAŃ.

Z tego względu zespół CNC tworzą ludzie doświadczeni, ale otwarci i kreatywni, wspierani przez profesjonalne zaplecze techniczne. Tylko w takim otoczeniu powstawiać mogą wysokiej jakości produkty ze szkła i metalu, odznaczające się atrakcyjnym designem. Drzwi szklane, balustrady, schody, panele ścienne, szklane ścianki działowe, zadaszenia i podłogi ze szkła.

O POTENCJALE FIRMY ŚWIADCZĄ DWA ASPEKTY – SZACUNEK DLA TRADYCJI ORAZ DĄŻENIE DO ROZWOJU.

Wyznając obie te zasady działamy w oparciu o doświadczenie poprzednich pokoleń branżystów, ale mamy świadomość tego, jak ważna jest innowacyjność i nowe technologie. Umiejętnie łączymy więc zdobytą wiedzę z kreatywnością, wysokie standardy jakości z pomysłowością naszych projektantów.

HARMONIJNA POLITYKA ROZWOJU NASTAWIONA NA KLIENTA SPRAWIA, ŻE Z POWODZENIEM REALIZUJEMY ZARÓWNO STANDARDOWE ZLECENIA JAK I NIETYPOWE, ARTYSTYCZNE PROJEKTY.

Osiągnęliśmy równowagę pomiędzy zaufaniem do tradycji, a przyszłościowymi zapatrywaniami – dzięki temu projektujemy, tworzymy i oddajemy do użytku wyłącznie najlepsze produkty.

ZAUFALI NAM:

ZATRUDNIMY OSOBĘ NA STANOWISKO MENADŻERA.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– wykształcenie wyższe
– odporność na stres
– umiejętność pracy w zespole

Cv prosimy składać w siedzibie firmy lub na adres mailowy : biuro@grupacnc.pl