Oferta

Aranżacja niedużej przestrzeni jest prawdziwym wyzwaniem. Trzeba połączyć potrzeby użytkowników pomieszczeń z ograniczeniami, które stawia nam niewielka ilość miejsca. Drzwi szklane nadają się do tego idealnie, ponieważ tłumią dźwięki, a zarazem przepuszczają światło przez co optycznie powiększają biuro lub pokój. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno we wnętrzach biurowych, jak również konferencyjnych czy w nowocześnie urządzanych mieszkaniach.

Więcej o drzwiach

Efektowne i przykuwające uwagę schody szklane doskonale uzupełnią wystrój wnętrza minimalistycznego i nowoczesnego. Choć wyglądają niepozornie, są bardzo wytrzymałe. Swoją odporność zawdzięczają specjalnej technice obróbki. Do mocowań i balustrad można wykorzystać w tym przypadku zarówno elementy metalowe, jak i drewniane. Szkło doskonale pasuje do tych tworzyw. Opcja podświetlenia ułatwi przemieszczanie się pod stopniach w ciemności.

Więcej o schodach

Nieograniczone możliwości projektowania i aranżacji przestrzeni oferują szklane ścianki działowe ze szkła hartowanego. Zapewniają izolację akustyczną, przepuszczają światło i nie pomniejszają optycznie pomieszczeń. Sprawdzą się wykorzystane jako częściowe rozdzielenie stanowisk, jak również do wytyczenia odrębnego pomieszczenia, na przykład biurowego – gabinetu, salki konferencyjnej. To pozwala nam na umiejętne wykorzystanie przestrzeni, nawet tej o nieustawnym metrażu.

Więcej o ściankach

Efektowne tafle ze szkła lakierowanego zwane lakobelami wypierają ceramiczne płytki z kuchennych ścian. Mają nieograniczoną kolorystykę, wzornictwo, odbijają światło, a do tego są praktyczne. Czyści się je w okamgnieniu, bo materiał ten nie przyjmuje nawet kłopotliwych zabrudzeń. Nie ma też mozolnych w czyszczeniu fug. Wykończenie ze szkła lakierowanego stosuje się również w przemyśle meblarskim, na przykład o wykonywania frontów szaf.

Więcej o lakobelach

Myśląc o zastosowaniu szkła w budownictwie nie sposób pominąć efektownych podłóg. Wykonuje się je ze specjalnego szkła wielowarstwowego, które jest bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Tafle łączy się specjalnymi żywicami bądź folią. W zależności od miejsca wykorzystuje się materiał o różnej nośności. Inny zastosowany zostanie np. w centrum handlowym, a inny w prywatnym mieszkaniu. Atutem są przejrzystość i możliwość podświetlenia, co poszerza pole do popisu w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Więcej o podłogach

Wystarczy rozejrzeć się dookoła, by przekonać się o funkcjonalności szkła. Podłogi, sufity, ścianki i schody to tylko niektóre zastosowania. My polecamy również zadaszenia szklane, które doskonale sprawdzą się zamontowane nad wejściem do obiektu bądź w postaci pokrycia werandy, tarasu itp. Są w pełni bezpieczne, bardzo estetyczne i dopasowują się do wielu różnych projektów architektonicznych. Zachęcamy do poznania naszych realizacji.

Więcej o zadaszeniach

Nowoczesne i eleganckie balustrady szklane można stosować na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Zamontuj je przy schodach, a zyskasz wytrzymałe i efektowne zabezpieczenie. Tego rodzaju tworzywo nie ograniczy przestrzeni w Twoim domu. Doskonale komponuje się z metalowymi elementami, jak również z drewnem. Szkło hartowane dodaje wnętrzom charakteru i nowoczesnego stylu. Postaw na takie elementy jeśli lubisz minimalizm i funkcjonalność.

Więcej o balustradach

Każdy kto chce unowocześnić swoją łazienkę i optycznie ją powiększyć, powinien poznać naszą ofertę na kabiny prysznicowe szklane. Oferujemy wykonanie drzwi i elementów zabudowy brodzika na wymiar. Przezroczyste tafle hartowanego tworzywa będą atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza. To zarazem najbardziej praktyczne rozwiązanie. Specjalna powłoka na materiale zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń i pozwala na utrzymanie prysznica w czystości.

Więcej o kabinach

Praktyczne tworzywa, jakimi są szkło i metal, z powodzeniem wykorzystujemy również do tworzenia zabudów sanitarnych. Kabiny systemowe WC bądź prysznicowe będą odporne na zabrudzenia i wytrzymałe. Sprawdzą się nawet w miejscach, w których korzystać z nich będzie wielu ludzi – w firmach, zakładach produkcyjnych, centrach handlowych i rozrywkowych itd. Są szybkie w montażu, a także bardzo funkcjonalne.

Więcej o zabudowach sanitarnych